Rodzinna sobota przy zabytkowym młynie • Niegów 2023

Rodzinna sobota przy zabytkowym młynie • Niegów 2023

29 lipca świetnie bawiliśmy się na “Rodzinnej sobocie” przy Zabytkowym Młynie „Nowość” w Niegowie.

Rodziny rywalizowały w wielu konkurencjach, takich jak łowienie rybek, zabawy sprawnościowe, strzelanie do celu i konkursy wiedzy. Były emocje, radość i zdrowa rywalizacja. Wspólnie bawiliśmy się przy ognisku, delektując się smakowitymi kiełbaskami. Atmosfera była niepowtarzalna, pełna śmiechu i ciepłych rozmów. Wieczorem, duża grupa zarówno małych, jak i dużych, zasiadła przed ekranem naszego plenerowego kina, aby obejrzeć disneyowski film animowany “Raya i ostatni smok”, przegryzając pyszny popcorn.

Przesyłamy ogromne podziękowania dla Pawła Deptuły za zorganizowanie bardzo emocjonujących i ciekawych zawodów dla całej rodziny. Mamy nadzieję, że to wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz imprez organizowanych przy młynie. Nasze spotkanie nie odbyłoby się także bez wsparcia i zaangażowania Patryka i Sylwii, pana Andrzeja oraz Arka, Kasi i Karola. Dziękujemy serdecznie za Waszą pomoc i wsparcie!

Na koniec jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było nie tylko udane, ale przede wszystkim pełne miłości i radości. Dziękujemy, że byliście z nami!

Zdjęcia: Karol i Kasia Krusiec