Dzień Dziecka w młynie „Nowość” w Niegowie

Dzień Dziecka w młynie „Nowość” w Niegowie

3 czerwca 2024 r. ok. godz. 9:00 zajechał pod młyn w Niegowie piętrowy, zabytkowy autobus Tomasza Dzieciątko, który przywiózł dzieci z Przedszkola „Nasze Bambino” w Wyszkowie. Na wyjątkowych gości zabytkowy młyn przygotował wiele atrakcji.

Warsztaty pieczenia pizzy poprowadził Patryk Tchórz, który razem z dziećmi przygotowywał wymarzoną pizzę. Ciasto z dodatkami było pieczone w piecu chlebowym opalanym drewnem. Poza tym można było skorzystać z boiska do siatkówki plażowej i boiska mobilnego do ringo i kometki. Wszyscy mogli obejrzeć zabytkowy młyn, po którym oprowadzał Arkadiusz Redlicki. Po zwiedzaniu opiekunki zapewniły specjalnie przygotowany dla najmłodszych, ciekawy program zabawowo-sprawnościowy poprowadzony przez animatorki. Dla miłych gości rozpalono ognisko, w którym można było upiec kiełbaski. Po posiłku ok. godz. 15:00 po uczestników pikniku przyjechał piętrowy, czerwony autobus.

Dziękujemy przedszkolakom i opiekunkom za odwiedziny. Mamy nadzieję, że za jakiś czas znowu się spotkamy. Do zobaczenia!