I Turniej Siatkówki Plażowej • Niegów 2018

I Turniej Siatkówki Plażowej • Niegów 2018

W okresie od 15 sierpnia do 16 września 2018 r. były prowadzone rozgrywki siatkówki plażowej, które przy zabytkowym młynie Nowość zorganizowało Stowarzyszenie Bractwo Zabrodzkie.

W dniu 16 września br. odbyły się ostatnie mecze finałowe w kat. „Open” i odbyła się również dekoracja zwycięskich drużyn w kat. „Junior” i kat. „Open”. Wręczono symboliczne pucharki, dyplomy za uczestnictwo i nagrody.

W kategorii Junior I miejsce zajęła para Daniel Banasiak i Karol Chmiel, II miejsce zajęli Krystian Rzepkowski, Mateusz Napłoszek, III miejsce zdobyli gracze Karol Giźiński, Bartosz Dybek.

Natomiast w kategorii Open I miejsce przypadło drużynie „Młodzi Gniewni” (Marek Oleksiak, Łukasz Kowalski), II miejsce zajęła drużyna „Ona i Ja” (Monika Krynicka i Dawid Dąbrowski), III miejsce wywalczyli „Adamy” (Mateusz Bala i Sebastian Klusek).

Rozgrywki prowadził spikier sportowy Paweł Zięba. Zainteresowani gracze i kibice na zakończenie spotkania zwiedzili stary młyn w Niegowie oraz skorzystali z poczęstunku przy grillu, który przygotowali organizatorzy.