Bractwo Zabrodzkie

Pożegnanie Lata z wrzosem • Niegów 2023

💜💜 ZAPRASZAMY NA WRZOSOWE POŻEGNANIE LATA 💜💜

Czas na niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi! Zapraszamy Was na nasz coroczny piknik rodzinny na zakończenie sezonu, pełen emocji, atrakcji i wspólnych chwil. To będzie wyjątkowy dzień!

📅 Data: 8.10.2023 (niedziela)
🕛 Godzina: 12:00
📍 Miejsce: Zabytkowy Młyn „Nowość” w Niegowie

Co Was czeka?

🎲 GRY I ZABAWY DLA DZIECI 🎲
Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy mnóstwo zabaw i gier! Bawcie się razem, zdobywajcie punkty i śmiech gwarantowany!

🎨 WARSZTATY ARTYSTYCZNE 🎨
Jeśli jesteście kreatywni i lubicie tworzyć, to na Was czekają warsztaty artystyczne. Pozwólcie swojej wyobraźni biec na oścież i stwórzcie coś pięknego!

🪗 KONCERT „KAPELI Z MOSTÓWKI” 🪗
Rozkoszujcie się dźwiękami minionych lat w wykonaniu niezwykłego duetu Łukasza Dąbrowskiego i Tomasza Szcześniaka.

🛍️ DZIECIĘCA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA 🛍️

Podczas tegorocznego pikniku dzieci będą miały szansę sprzedać swoje zabawki, książki i inne przedmioty, które już im nie są potrzebne — w duchu “zero waste”.

🏰 ZABYTKOWY MŁYN 🏰
Pierwszą atrakcją jest zabytkowy Młyn „Nowość”, który otwiera przed Wami swoje drzwi. W środku czekać będą na Was liczne wystawy, fascynujące zwiedzanie oraz prezentacja działających urządzeń młyńskich. Przenieście się w czasie i poczujcie magię historii!

🔥 OGNISKO 🔥
Zapach palącego się drewna, ciepło ogniska i wieczorne rozmowy. Będziemy piec razem pyszną pizzę z pieca opalanego drewnem. Smakowanie w gronie bliskich – czy może być coś lepszego?

Do zobaczenia na pikniku! 🌞👨‍👩‍👧‍👦🍕🎉